Outsourcing

Outsourcing

Obsługa informatyczna Twojej firmy

Już od ponad 20 lat firma SEVEN to prężnie rozwijającą się marka na terenie województwa lubuskiego i zachodniej Polski.

Ofertę outsourcingu informatycznego kierujemy do firm oraz instytucji, które oczekują od systemów informatycznych pełnej niezawodności, najwyższej wydajności oraz redukcji kosztów obsługi i eksploatacji.

CO TO JEST OUTSOURCING INFORMATYCZNY?

Opieka zewnętrzna

Outsourcing to wykorzystanie zasobów firmy zewnętrznej i powierzenie jej odpowiedzialności w zakresie zadań IT, którego celem jest wzrost efektywności i minimalizacja kosztów.

Szczegóły

Zarządzamy sieciami IT firm, nadzorujemy efektywność funkcjonowania infrastruktury IT, wdrażamy i utrzymujemy aplikacje, systemy komputerowe i wiele innych.

Potrzeby

Zawarta umowa może obejmować znacznie szerszy zakres działań informatycznych. Wszystko to uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb klienta.

OUTSOURCING INFORMATYCZNY - DLACZEGO WARTO?

W dzisiejszych czasach status firmy konkurencyjnej można osiągnąć wyłącznie przy wsparciu działań własną infrastrukturą IT.

Outsourcing to strategiczne narzędzie w biznesie, które wspiera zarządzanie i umożliwia szybszy wzrost pozycji na rynku.

Oszczędność

Zmniejszają się koszty związane z utrzymaniem infrastruktury informatycznej, a nakłady mogą zostać przeniesione do innych działów firmy.

Profesjonalizm

Nasi informatycy to certyfikowani specjaliści, którzy pomogą zarówno z doborem nowych rozwiązań jak i modernizacją już istniejących.

Lepsze efekty

Nie zatrudniasz jednego pracownika, a całą wiedzę zgromadzoną w firmie. Zyskujesz również stały dostęp do najnowszej technologii.

Powierzenie zadań dotyczących zarządzania sieciami komputerowymi zewnętrznej firmie to nie tylko wykorzystanie jej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. To przede wszystkim znacznie więcej czasu, by skupić się wyłącznie na rozwoju własnego biznesu.

Stabilność

Praca nie będzie już zależna od choroby pracowników, urlopów. Od teraz możesz mieć pewność, że zadania zostaną wykonane zawsze w terminie.

Rozwój

Outsourcing uwalnia menadżerów od czasochłonnych zadań. Pracownicy będą mogli skoncentrować się na podstawowej działalności firmy.

Konkurencyjność

Cała uwaga może zostać poświęcona na zaspokajanie potrzeb klientów. Dzięki temu umacniasz pozycję firmy na rynku i maksymalizujesz jej zyski.

Dołącz do grona naszych klientów!

Zapraszamy