Edukacja

Edukacja

Wyposażenie placówek oświatowych w technologię

Z uwagi na przyszłość naszych dzieci, a także specyficzne potrzeby jednostek zajmujących się nauczaniem i kształtowaniem charakterów młodego pokolenia SEVEN stworzyło specjalny dział edukacyjny. Jego celem jest wyposażenie przedszkoli, szkół podstawowych i średnich w najlepsze rozwiązania IT, które mają wspomagać proces nauczania i zapamiętywania.

Oferta edukacyjna została przygotowana tak, by sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających placówek. Stworzyliśmy ją w oparciu o najlepsze produkty i usługi IT dostępne obecnie na rynku.

Rozwiązania interaktywne

Tablice interaktywne, tablice mobilne, piórko iNote i wiele innych…

W naszej ofercie znajdują się m.in. piórka iNote przenoszące ręczne notatki na formę elektroniczną, a także tablice mobilne (które zmieszczą się w kieszeni), uwypuklające tekst i pozwalające na jednoczesne pisanie po kilku miejscach, wspomagające prowadzenie zajęć zdalnych, nagrywające, wyświetlające dane z komputera oraz zezwalające na ich modyfikację w czasie rzeczywistym.

Projektory dla szkół

Epson i NEC

Dostępne modele pozwalają na wyświetlanie obrazu na małej przestrzeni, projekcje plenerowe, czy kinowe. W ofercie mamy także całe centra multimedialne (łączące obraz z dźwiękiem w najwyższej jakości).

Dodatkowo na projektory NEC specjalne warunki przedłużonej gwarancji na 3 lata (1000 godzin projekcji). Bezpieczeństwo to nasza specjalność.

Wizualizery

Rzuty 3D tekstów, obrazów i przedmiotów – iCAM

Prezentuj w trójwymiarze wszystko, co Ci się zamarzy. Nie ma znaczenia,
co to będzie. Wystarczy położyć dowolny przedmiot pod specjalna kamerą na urządzeniu.

Obraz może zostać przekazany m.in. przez wyświetlacz, monitor komputera, telewizor. Możesz go też łączyć z mikroskopem. Zależnie od Twoich potrzeb dostosujemy konkretny model wizualizera.

Usługi IT dla szkół

Oprogramowanie, komputery i wiele innych…

Jeśli dotąd nie zdarzyło Ci się walczyć ze złośliwymi wirusami przeniesionymi z uczniowskich nośników danych na szkolne komputery możesz mówić o dużym szczęściu.

Zabezpieczenie informacji dotyczących uczniów i szkoły jest rzeczą niezwykle istotną – w dzisiejszych czasach wręcz priorytetem. W ofercie mamy coś, co od lat stanowi naszą specjalność- oprogramowanie bezpieczeństwa, prócz tego programy biurowe i systemy operacyjne w korzystnych pakietach.

Dołącz do grona naszych klientów!

Zapraszamy