O nas

O nas

W naszych działaniach stawiamy na jakość

Seven Zielona Góra

Marka SEVEN powstała latem 1999 roku. Głównym celem jej twórców była sprzedaż zestawów i akcesoriów komputerowych. Wytrwałe starania, aby osiągać coraz lepszą jakość produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny zaowocowały w niedługim czasie wzrostem zaufania ze strony klientów i zainteresowania ofertą.

Zaufanie to procentuje do dziś. Staliśmy się silną i powszechnie znaną na rynku informatycznym firmą wysokich technologii, która postrzegana jest przez pryzmat swojego profesjonalizmu i stabilności.

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu i utrzymywaniu rozwiązań IT. Zatrudniamy pracowników świetnie wykształconych w zakresie technologii, dzięki czemu świadczone przez nas usługi realizowane są na najwyższym poziomie.

Chcemy być zaufanym partnerem i doradcą dla naszych Klientów, tak aby współpraca z nami przynosiła im największe możliwe korzyści: od redukcji kosztów infrastruktury po zabezpieczenie biznesowych celów strategicznych przedsiębiorstwa.

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych rozwiązań, służących do optymalizacji i racjonalizacji infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwie. Przy jego realizacji zawsze opieramy się na kompetencjach pracowników, współpracowników oraz firm partnerskich, wykorzystując sprawdzone, nowoczesne standardy i rozwiązania informatyczne.

serwery
Zielona Góra

Jak pracujemy?

SEVEN to nowoczesna organizacja na poziomie struktur wewnętrznych. Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz atmosferę pracy w innowacyjnej, dobrze zorganizowanej i zarządzanej korporacji. Korzystamy z najbardziej wyrafinowanych narzędzi wspomagających efektywną pracę, wdrożyliśmy model zarządzania przez cele oraz strukturę organizacyjną zorientowaną na projekty.

Wierzymy, że nasze nowe podejście do biznesu lepiej sprosta potrzebom rynku, któremu nie wystarczy już tylko dobra infrastruktura i systemy informatyczne.

Kwalifikacje

Wiemy, że jakość usług naszej firmy zależy przede wszystkim od osób w niej zatrudnionych. Z tego względu pracują u nas wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy już podczas pierwszego spotkania, byli w stanie przekonać nas o swoim profesjonalizmie i wiedzy.

Nasi pracownicy to zgrany zespół młodych ludzi, w większości absolwenci Uniwersytetu Zielonogórskiego o wszechstronnym wykształceniu i zróżnicowanych specjalizacjach. Dzięki temu jesteśmy w stanie w elastyczny i efektywny sposób reagować na potrzeby naszych klientów.

Kładziemy bardzo duży nacisk na to, by nasz zespół stale podnosił swoje kwalifikacje. Ponadto gwarantujemy, że pracownicy odpowiedzialni za projekty, instalacje, utrzymanie sprzętu i oprogramowania przeszli odpowiednie przeszkolenia u producentów.

Seven Zielona Góra

Sport

Sport jest naszą pasją. To on nauczył nas konsekwentnej pracy w drodze do wyznaczonego celu. Uświadomił, że bez wysiłku trudno osiągnąć sukces. Dlatego stale wpieramy wszelką aktywność fizyczną i drużyny sportowe.

Nasze wybory bardzo często determinowane są lokalnym patriotyzmem. Chętnie podejmujemy się roli partnera technologicznego i prowadzimy działalność sponsoringową.

Jesteśmy przekonani, że zdrowy i aktywny tryb życia ma olbrzymi wpływ na pozytywne efekty pracy zawodowej, a obok technologii sport to nasza wielka pasja.

Dołącz do grona naszych klientów!

Zapraszamy